Pristatymo informacija

1.Pristatymas per Lietuvos paštą.

2.Pristatymas per lp express pastomatai.

Prekių pristatymo metu Jūs privalote kartu su Lietuvos pašto darbuotoju patikrinti siuntos pristatytų prekių būklę.

Pastebėję siuntoje esančių daiktų išorinį pažeidimą (įlaužimą (-us), įlenkimą (-us), įbrėžimą (-us), korozijos pažeidimą (-us) ar pan.), turite teisę siuntoje esančių daiktų nepriimti ir apie tai mus kuo skubiau informuoti, o apie tokį faktą pažymėti siuntos važtaraštyje.  

Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai, o Jūs pretenzijų dėl siuntoje esančių prekių neturite.

Bendrai informacijai pranešame, kad visos pašto siuntos, siunčiamos naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis, apdorojamos vadovaujantis vieningomis visiems Lietuvos paštams „Pašto siuntų apdorojimo akcinėje bendrovėje Lietuvos pašte tvarkos aprašo" nuostatomis. Pašto siuntiniai gavėjams nepristatomi, juos reikia atsiimti pašte. Paprastosios pašto korespondencijos siuntos pristatomos į gavėjo gaunamosios pašto korespondencijos dėžutę nereikalaujant gavėjo parašo, išskyrus tas paprastąsias siuntas, kurios netelpa į pašto dėžutę. Šios siuntos nepristatomos, išrašomi ir gavėjui pristatomi pranešimai K 11.

    Registruotosios pašto korespondencijos siuntos gavėjams įteikiamos pasirašytinai, gavėjo adresu pristatomos tik vieną kartą. Jeigu pristatymo metu registruotosios pašto siuntos įteikti nepavyko, siunta grąžinama į paštą, o išrašytas pranešimas K 11 į gavėjo pašto dėžutę pristatomas artimiausio pašto korespondencijos pristatymo metu. Registrutosios pašto korespondencijos siuntos gali būti pristatytos pakartotinai, tačiau tik gavėjui paprašius ir prieš tai pristatymo laiką suderinus telefonu su pašto viršininku. Pašto darbo dienomis, laiškininko darbo valandomis registruotoji siunta gali būti pristatyta pakartotinai, tačiau tik vieną kartą. Gavimo pašte neįteiktos visos pašto siuntos saugomos vieną mėnesį nuo gavimo dienos, pasibaigus saugojimo laikui, gavėjų neatsiimtos pašto siuntos grąžinamos siuntėjo adresu.

MINIMALI UŽSAKYMO SUMA 7eur.

Sprendimas paremtas OpenCart sistema
UAB "Baltasis linaris" © 2024