Privatumo politika

Visi mūsų klientai gali būti ramūs dėl savo informacijos saugumo ir privatumo. Mes puikiai suprantame, kad tobulėjant technologiniams procesams dalis mūsų privačios informacijos patenka į viešumą, todėl mes nuolat stengiamės ir dedame papildomas pastangas norėdami užtikrinti Jūsų duomenų saugumą mūsų elektroninėse sistemose.

Mes galime užtikrinti, kad Jūsų įvesta informacija bus naudojama tik pagrindiniu tikslu ir el. paštas ar telefonas niekada nebus perduotas trečioms šalims, kurios dažnai naudoja šią informaciją marketingo ir pardavimų tikslais.

Gerbiame kiekvieno kliento privatumą, todėl vystydami savo elektroninės parduotuvės projektą nenaudojame jokių neteisėtų marketingo ar reklamos įrankių, siunčiant SPAM tipo el. laiškus ar kitaip pažeidžiant kliento privatumo interesus. Iškilus privatumo problemoms, visada nuoširdžiai ir atsakingai bendradarbiaujame su tokias problemas tiriančiomis valstybinėmis institucijomis, suteikdami naudingą informaciją identifikuojant pažeidimus ar jų vykdytojus.

Sprendimas paremtas OpenCart sistema
UAB "Baltasis linaris" © 2024