Apie mus

Įmonė Baltasis Linaris įsikūrė 1999 m. Jau daugelį metų domimės augalais. Drąsiai galime teigti, jog esame natūralios medicinos šalininkai, domimės tradicine fitoterapija. Parduodame tik sertifikuotas Lietuvoje ir kitose Europos šalyse perkamas žoles. Mūsų asortimentas – labiau paplitę ir retesni vaistiniai augalai. Dirbame vadovaujantis geros higienos praktikos (GHP) taisyklėmis, rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų sistemos taisyklėmis (RVASVT) ir Lietuvos Respublikos standartais ĮST 159996581-01:2009. Atliekame žolių arbatų ir prieskonių fasavimo paslaugas.

Požiūris

Kažkada egzistavo medicina, kur gydytojas skyrė, o vaistininkas gamino vaistus: dažniausiai natūralius. Tai buvo tradicinė medicina. Šiuolaikinėje visuomenėje, įsigalėjus cheminiams vaistams, gydymas žolelėmis bei kitomis natūraliai gamtoje randamomis medžiagomis buvo pavadintas alternatyvia medicina. Žolė – žolei nelygu. Ji valo organizmą, prisotina jį mineralais ir vitaminais, veikia ir bakterijas, ir virusus, slopina uždegiminius procesus, malšina skausmą. Yra žinoma augalų, kurie pasižymi neįtikėtino diapazono veikimu. Ar yra pasaulyje nors vienas panašių savybių turintis cheminis vaistas? Neneigiame ir maisto papildų. Jie turi būti vartojami tada, kai reikia, kuomet yra jaučiamas poreikis. Tačiau pastaruoju metu vis dažniau girdima, jog prie maisto papildų priprantama. Ar tikrai taip? Niekas nenuneigs, jog žmogus daug greičiau pripranta prie kur kas blogesnių dalykų: rūkymo, alkoholio vartojimo, nuolatinio persivalgymo. O ar kuris nors susimąsto, jog organizmas nuo to kenčia ir bando visomis savo išgalėmis kovoti? Visame kame reikia jausti saiką ir klausyti ką Jums sako Jūsų nuosavas organizmas.

Konsultacijos

Fitoterapija išsivystė iš žolininkystės. Fitoterapeutas konsultuoja klientus apie natūralius vaistus, pasakoja apie augalų savybes ir jų naudojimą. Rekomenduoja optimalų vaistingųjų augalų vartojimo režimą ir jų dozes. Geriausiai veikia individualiai parinkti mišiniai, nes jie skiriami atsižvelgiant ir į kitus sveikatos sutrikimus. Jis jaučia individualios harmonijos sutrikimą ir siūlo priemones jai atkurti. Telefonas fitoretapijos konsultacijai +37068733788, pasiteiravimui - (37)390762

Atsakomybė

Nuoširdžiai norėtume pabrėžti, jog svetainėje skelbiama informacija yra šviečiamojo pobūdžio. Čia galite susipažinti su augalų žmonėms teikiama nauda, netradicine medicina. Žinoma, šiuolaikinė medicina įrodė ir patvirtino labai daug vaistingųjų augalų savybių. Bet kokiu atveju – nepamirškite pasitarti su Jus gydančiu gydytoju!

Įmonės rekvizitai

UAB "Baltasis linaris"

 

Akacijų al. 20 Kulautuva, Kauno raj. 53481

Įmonės kodas: 159996581

PVM kodas LT599965811

a/s LT744010042500080833

DNB bankas Kauno skyrius

Buveinės ardesas

Marvelės 90 Kaunas, 46206

 baltasislinaris@gmail.com

Konsultacijos : Ona Žulė

8 687 33788

info@baltasislinaris.lt

 

Mūsų produkcijos taip pat galite įsigyti :

1. Prie Prekybinio centro ''SAVAS'' Ūkininkų turgelyje , II ir IV  nuo 8-14 val.

2. Prie Kauno pilies esančiame ūkininkų turgelyje, VI nuo 8-13 val.

3. VILTIES vaistinėje Laisvės al.100 (prie centrinio pašto)

Sprendimas paremtas OpenCart sistema
UAB "Baltasis linaris" © 2019